EFT

Emotional Freedom Techniques

Emotional Freedom Techniques

EFT (techniky emoční svobody), jsou v podstatě psychologickou formou akupunktury založené na objevu, že: "Příčinou všech negativních emocí je porucha v tělesném energetickém systému."

V Čem Vám může pomoci?

fyzické bolesti a chronické nemoci, stres, deprese, častá únava, psychická porucha po traumatickém zážitku, fobie, úzkosti, panika, pocit viny, stud, uzavření se do sebe, dětské problémy (šikana, tréma, koktání), poruchy učení a chování, smutek, ztráta blízké osoby, nespavost, závislosti (alkohol, kouření, drogy), nadváha i porucha příjmu potravy, prokrastinace (lenost – otálení), snížení sebevědomí, strach, že něco nezvládnu, ztráta motivace, neúspěchy, pomoc při léčbě vážných nemocí, vztahové problémy, léčba zvířat přes jejich majitele

 • Metoda EFT je nebolestivá, protože se nepoužívají žádné jehly a nemá žádné vedlejší účinky, neboť je prosta léků.
 • Při základním postupu se působí lehkým poklepáváním (ťukáním) na několika akupunkturních bodech v obličeji, na horní polovině trupu a na ruce.
 • EFT se řadí mezi světově uznávané techniky, spadající do oboru nazývaného energetická psychologie. Autorem metody je Američan Gary Craig, který navázal na práce renomovaného psychologa dr. Rogera Callahana.
 • Kontakt:

  739 203 710

 

 

Komentáře

 • Jana M. 07.11.2015 14:14

  Dobrý den,

  měla bych zájem o EFT sezení, prosím o bližší informace. Nějakou dobu jsem chodila na EFT do Brna, nyní se cítím ve „ztraceném období“ a myslím, že by mi EFT zase mohlo pomoci.

  Předem děkuji a přeji příjemný den
  Jana M.

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress