Čchi-kung

Čínské cvičení pro zdraví a dlouhověkost

Obsah cvičení

Základní čchi- kungové sestavy pěti původních zvířat, osm kusů brokátu; taoistický nei-kung

Co je to Čchi-kung?

Čchi-kung (Qi gong) je starodávná čínská léčebná metoda, která propojuje dech a pohyb s cílem uvolnit v těle harmonický proud čchi – dynamické životní síly – a tím podpořit dobré zdraví těla, mysli i ducha.

Vedle akupunktury a bylinné terapie je čchi-kung jedním ze základních léčebných postupů čínské medicíny. Inspirací tohoto cvičení (starého více než tři tisíce let) bylo pozorování přírodních rytmů a cyklů, jakož i chování zvířat v divočině, jejich pohybů a vrozených dovedností.

Se cvičením lze začít v jakémkoli věku a v jakékoli fyzické kondici.

 • S kým ?

  S Petrou Čvančarovou a Nikolou Čaplou - oba jsou studenty školy Roye Jenzena pro studium vnitřních bojových systémů a taoistického nei-kungu. Dlouholetý zájem o čínskou medicínu a bojová umění je zavedl k Royi Jenzenovi, lékaři čínské medicíny a mistru vnitřních stylů bojových umění xing-yi chuan a ba-gua zhang. Díky němu objevují (a již několik let také s ostatními sdílejí) nezměrný potenciál čínského léčebného cvičení čchi-kung a jeho vliv na život v celé jeho pestrosti – pocitem zdraví počínaje, přes osobnostní rozvoj až po čirou radost z pohybu a samotného bytí.

  Máte-li v sobě touhu, trochu hravosti a ochotu vynaložit jisté úsilí, mohou pootevřít dveře i Vám...

  www.internalintent-czech.cz

 • Kde cvičíme?

  v Cestě, nabízíme také možnost cvičení ve Slavkově u Brna nebo v Brně (Vstupenky je možné využít v každém z těchto míst)
 • Cena?

  1200 Kč / 3 měsíce
 • Kdy?

  Začínáme 14.9.2017,pokračuje se každý čtvrtek 9.30-11:00.

 

 

Komentáře

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole

  Facebook

  Likebox Slider Pro for WordPress