Ženský kruh

Úplňková setkání pro ženy.

Co je to ženský kruh?

Ženský kruh se schází pravidelně jedenkrát do měsíce, obvykle v době kolem úplňku. Je to otevřená skupina, je možné se kdykoli připojit, a není nutná pravidelná účast.

V dávných dobách bývalo běžné, že se ženy scházely, aby si předávaly ženskou moudrost, tajemství a sílu. Při setkáních mohly ženy sdílet své emoce, své těžké osudy i své úspěchy. Starší předávaly moudrost mladším. Ženy se vzájemně inspirovaly. Bez ohledu na vzájemné vztahy je spojovalo ženství. Kruh žen jim pomáhal procházet jednotlivými obdobími života a tvořil rituály, které ženám umožnily přesunout se do dalšího životního úseku.

Dnes, po dlouhé době bojů za rovnoprávnost s muži, žijeme tak, že jsme přejaly hodnoty mužského světa- výkon, úspěch, kariéra, soutěžení, plány, rozum,logika,hlavně-ne-emoce“... Zapomněly jsme na to, že tohle pro nás není přirozené.

Rádi bychom vás pozvaly na pravidelná úplňková setkání žen, kde bychom zkusily znovuobjevit to ženské v nás. Co nás čeká? To je právě to kouzlo, že to nikdo dopředu neví....Plánování je mužská přirozenost... Ale přece jen alespoň trochu: meditace, vizualizace, prožitkový tanec, lunární jóga, prožitková aromaterapie, malování mandal, sdílení, otvírání se, naladění, vnímání, bezpečný prostor....

  • Ženský kruh vede Kamila Kovaříková a Nya Švehlová
  • Vstupné 200,-Kč, možnost zvýhodněného předplatného.

Mgr. Kamila Kovaříková

Jana Nya Švehlová

S sebou oblečení, v kterém se budete cítit pohodlně, abyste v něm mohly delší dobu sedět, ale i tančit, a hlavně ve kterém se budete cítit žensky. Můžete si přinést i nějaký oblíbený šátek či šál.

PROČ ŽENSKÝ KRUH? (Nya Švehlová)

ŽENSKÝ KRUH 30.9.2015 (Nya Švehlová)

 

Reference

Milé ženy, družky, šamanky a kouzelnice, moc, moc, moc díky za včerejší, ještě úžasnější než minule, ženský kruh. Minule jsem se rozplývala, ale venku je to o hodně silnější, intenzivnější. Bylo to naprosto skvělý, všechny části večera, nemůžu říct, která se mi líbila nejvíc. Celý večer (noc) byl skvělý, strašně moc mi to dalo, spoustu síly, radosti, očekávání, optimismu.... Zpěv ptáků, vůně všech květů ... A je to ve mě stále, i ve všedním pracovním dni. Takže ještě jednou DÍKY!!! A těším se na další "babinec", doufám, že opět venku.

Mája

 

 

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole

    Facebook

    Likebox Slider Pro for WordPress